Ekran Samsung The Wall– jakie ma zalety i dlaczego warto go wybrać?

W czasach, w których przyzwyczailiśmy się do smartfonów i dynamicznych treści, trudno przyciągnąć uwagę odbiorców. Nawet najbardziej przemyślana, lecz statyczna reklama, może przegrać z ciekawym i wciągającym materiałem wideo. Aby jednak reklama wideo rzeczywiście przyciągnęła wzrok, potrzebuje odpowiedniej oprawy. The Wall firmy Samsung oferuje jakość obrazu, która zachwyci Twoich klientów i zatrzyma ich uwagę na dłużej. Jakie zalety mają modułowe ekrany LED i dlaczego warto na nie postawić?

The Wall– jaką ma przewagę nad tradycyjnymi formami reklamy?

W komunikacji marketingowej firmy coraz chętniej sięgają po rozwiązania, jakimi są ekrany Samsung The Wall . Ich przewagą nad tradycyjnymi reklamami jest przede wszystkim fakt, że możemy wyświetlić na nich dowolny przekaz reklamowy – zarówno grafiki, jak i animacje czy filmy. Możemy więc skutecznie przebić się przez szum informacyjny, który zalewa nas niemal codziennie. Co więcej, zmiana komunikatu reklamowego zajmuje dosłownie chwilę. Nie musimy zatrudniać firmy do demontażu i montażu baneru czy plakatu, ani też wydawać pieniędzy na drukarnię. Możemy więc szybko reagować na zmieniające się promocje, rabaty czy okazje sezonowe. Nawet wtedy, gdy mamy do czynienia z reklamami w ramach real-time marketingu, czyli takimi, które nawiązują do bieżących wydarzeń.

Digitalowa komunikacja cyfrowa przy pomocy The WallSamsung to szczególnie dobre rozwiązanie dla sieci restauracji. Ze względu na fakt, że ekranami podłączonymi do sieci możemy zarządzać zdalnie, zmiana np. menu ze śniadań na obiady czy kolacje we wszystkich naszych restauracjach jest bardzo prosta i szybka. Istnieje możliwość zaplanowania takich działań na konkretne godziny i dni tygodnia.

The Wall – jakie ma zalety?

Wysoka jakość obrazu, świetne odwzorowanie kolorów oraz głęboka czerń to tylko jedne z wielu zalet ścian LED Samsung The Wall. Jeśli prowadzimy własną firmę, z pewnością liczymy się z różnymi kosztami. Również tymi dotyczącymi montażu. Na szczęście ekran The Wall posiada tak prosty system montażu, że poradzą sobie z nim zaledwie 2 osoby. Nie musimy konfigurować każdego modułu z osobna, więc oszczędzamy czas i pieniądze. Za sprawą niewielkich połączeń dokujących eliminujemy potrzebę stosowania plączących się kabli. Także naprawy poszczególnych modułów przebiegają dzięki temu szybciej i sprawniej.

Ekran The Wall sprawdzi się zwłaszcza do dużych i bardzo dużych przestrzeni, takich jak muzea, galerie handlowe, stadiony, sale koncertowe czy ogromne sale konferencyjne. Moduły można dowolnie konfigurować i ustawiać, więc uzyskamy wyświetlacz o pożądanym przez nas rozmiarze i kształcie – nawet, jeśli chcemy mieć ekran zakrzywiony.

The Wall daje nieograniczone możliwość wyświetlania materiałów w każdym rozmiarze i rozdzielczości. Co więcej dzięki m.in. procesorowi MICRO AI, który na bieżąco analizuje materiały klatka po klatce, podnosi ich jakość poprzez wzmocnienie kontrastu czy usunięcie zniekształceń.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Photo of author

Marcin